Rad GOOD_ICONIC

Produktová rada Australian Gold - Good

je určená pre začiatok opaľovania i pre predopálenú pleť. Jej základ tvorí tmavo opaľujúca zmes Biosine Complex ® pre tmavé opálenie so základnou starostlivosťou o pokožku. Jadrom zmesi je kombinácia olivového oleja, oleja z čajovníka a panthenolu pre maximálnu produkciu melanínu.

Zložky pre prirodzené opálenie a starostlivosť o pleť.

Vitamín E - zachytáva voľné radikály, stabilizuje vitamín A, zlepšuje štruktúru povrchu kože, bráni vzniku vrások, chráni pred vysúšaním, regeneruje, má protizápalové účinky, chráni pred UV žiarením.

Vitamín C - zachytáva a neutralizuje voľné radikály, stimuluje látkovú výmenu v koži a podporuje produkciu kolagénu pre pružnosť a pevnosť pokožky.

Vitamín A - antioxidant, stimuluje syntézu kolagénu, povzbudzuje delenie buniek, bráni vzniku vrások, zvyšuje pružnosť pokožky.

Aloe Vera - podporuje imunitný systém, napomáha detoxikácii organizmu, podporuje tvorbu zdravých kožných buniek, urýchľuje hojenie, hydratuje pokožku, pôsobí protizápalovo.

Panthenol - kyselina panthoténová, je nevyhnutná pre udržanie zdravej pokožky, využíva protizápalové, hydratačné a regeneračných vlastnosti, má schopnosti stimulovať rast epiteliálnych buniek.

Prírodné výťažky a omega oleje - udržujú prirodzenú vlhkosť pokožky a predlžujú opálenie.

CellMoist ™ - komplex vyvinutý špeciálne proti tvorbe zápalu mazových žliaz.

Biocide ™ - antibakteriálna zložka pre redukciu zápachu po opaľovaní.