SUNLESS COLLECTION - samoopaľovacia kozmetika

Australian Gold - Sunless Collection

Perfektná voľba, ak chcete mať absolútnu kontrolu nad svojim opálením. Samoopaľovacie prípravky predstavujú rýchly a pohodlný spôsob, ako získať prirodzené opálenie, bez toho aby ste sa museli opaľovať. Získate dlhotrvajúce opálenie a hladkú, vyživenú pokožku, ktorá bude vyzerať neuveriteľne skvele mnoho dní.

Návod na správnu aplikáciu samoopaľovacích prípravkov

Pre dosiahnutie skvelých výsledkov pri aplikácii samoopaľovacích prípravkov doma je dôležité pokožku dobre pripraviť. Pred vlastnou aplikáciou sa osprchujte, urobte peelig častí tela so sklonmi k nadmernému odlupovaniu suchej pokožku (lakte, kolená, päty), prípadne celého tela. Môžete použiť peelingový prípravok bez olejové zložky, napr. Australian Gold Hemp Nation®Natural Fruit & Sugar Scrub. Následne pokožku dôkladne utrite. Súčasne odstráňte všetok make-up, deodoranty a hydratačné prípravky na olejovom základe - spôsobili by bariéru medzi pokožkou a samoopaľovacím prípravkom a lakte, kolená a päty ošetrite tenkou vrstvou hydratačného krému bez olejové zložky. Ponechajte dôkladne vstrebať. Následne krúživými pohybmi rovnomerne na pokožku aplikujte vybraný samoopaľovací produkt. Prípravok s rozprašovacím aplikátorom najprv dôkladne pretrepte a aplikujúcu farbu striekajte zo vzdialenosti cca 25cm. Nechajte zaschnúť 2 minúty. Pre dlhotrvajúcu prirodzenú farbu aplikáciu opakujte 2-3 za týždeň. Po aplikácii si dôkladne umyte dlane horúcou vodou a mydlom. Po aplikácii sa nesprchujte cca 2-4 hodiny (podľa zvoleného produktu), aby mohlo dôjsť k rozvinutiu plné farby. Samoopaľovacie produkty značky Australian Gold príjemne vonia, preto môže dôjsť k aplikácii ráno, počas dňa i večer. Vďaka bohatej prítomnosti hydratačných látok, vyššieho množstva DHA a špeciálnych postupne sa uvoľňujúcich zložiek vydrží opálenie dlhšie než u iných samoopaľovacích produktov na trhu.

Tipy:

Pre ľahkú a rovnomernú aplikáciu a pre ochranu rúk odporúčame použitie špeciálnych aplikačných rukavíc.

K aplikácii na hornú časť chodidiel a chrbty rúk odporúčame použiť vatový tampón alebo hubku.

Po aplikácii samoopaľovacieho prípravku sa vyhnite pohybovým aktivitám, pri ktorých dochádza k nadmernému poteniu. Vyhnite sa plávania.

Pri sprchovaní používajte jemné umývacie gély, eliminujte horúce kúpele, docielite tak dlhotrvajúceho efektu opálenie.

V deň aplikácie noste oblečenie tmavších farieb, v dôsledku vyvíjania opálenie by mohlo dôjsť k znečisteniu odevu.