Australian Gold HOT! With Bronzers 15 ml

    Zľava - nízka cena
Australian Gold HOT! With Bronzers 15 ml
Pošlite odkaz známemu...
Odporučiť známemu
Vaša cena:
Cena bez DPH:
0,00  EUR
Dostupnosť: nedostupné Dostupnosť produktu Australian Gold HOT! With Bronzers 15 ml Dostupnosť produktu

Produkt už nie je dostupný.

Napíšte nám a my Vám radi poradíme s výberom podobného produktu.

Produkt je bohužiaľ nedostupný!
  • Akcia!Akcia!

    Produkt je v akčnej ponuke - znížená cena alebo iné zvýhodnenia

  • Náš tipNáš tip

    Doporučujeme Vám tento produkt

  • značka: Australian Gold
  • Kód produktu: 510191
 
objem [ml]15

LUXUSNÉ KRÉMY

Najluxusnejší a najlepšie opaľovacie krémy do solária od Australian Gold pre Vaše najhlbšie a najtmavšie opálenie so starostlivosťou hodnú kráľov.

Tieto prípravky perfektné pre používateľov, ktorí dosiahli v opaľovaní svojej úrovne a potrebujú niečo iné pre dosiahnutie ešte tmavšieho opálenia. Dokonalé zmesi obsahujú intenzívne množstvo vitamínov, minerálov, enzýmov pre ochranu pokožku po dobu opaľovacieho procesu a pomáhajú v prevencii tvorby nežiadúcich jemných línií a vrások. Obsahujú exkluzívne antibakteriálne zložky, ktoré redukujú pach po opaľovaní. Podporujú prirodzenú schopnosť opálenia s ponukou prémiových zložiek a unikátnych bronzerov. Uspokojí aj tých najnáročnejších vyznávačov solárneho opaľovania.

Excellent Products_ALOE COLLECTION

Obsahuje perfektnú exkluzívnu formulu ActivAloe® v podobe vysoko koncentrovaného gélu Aloe Vera, ktorý vytvára podmienky pre hlbokú hydratáciu a výživu pokožky, ktorá je základom pre kvalitné opálenie.

Ultra Products_PREMIUM LINE

Línia produktov založená na mineráloch. Produkty v základe obsahujú 92 esenciálnych minerálov vrátane extraktov drahých kovov (zlato, platina, meď a pod.), ktoré dodávajú pokožke exkluzívne žiarivý a zamatovo hladký vzhľad.

Ultra Products Pro Vitamine D_PREMIUM LINE

Obohatené o ProVitamín D, ktorý stimuluje produkciu vitamínu D. Táto úžasná prísada funguje rovnako ako vitamínu D v koži a prispieva k ochrane a výžive pokožky pre získanie hladkého, dekadentne žiariaceho vzhľadu.

Luxury Products_PREMIUM LINE

Kategórie produktov v najluxusnejším prevedení pre tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú extrémnu starostlivosť o pokožku a tmavo bronzové výsledky opálenie. Extrémne množstvo zložiek vysokej kvality, mimoriadne antioxidačné vlastnosti a vitamíny A, E, F. Vynikajúci zložky starostlivosti o pokožku kombinované tak, aby chránili pokožku po dobu opaľovacieho procesu a pomáhali v prevencii pred tvorbou nežiadúcich jemných línií a vrások. Prevratný výskum tmavého opálenia o aktivujúcu podporu melanínu, ktorý poskytuje Vašu vlastnú prirodzenú najtmavšiu farbu.

Superior™

Vysoko hodnotená luxusná kolekcia na získanie dokonalého opálenie pre náročných spotrebiteľov. Ponúka užívateľom oveľa pokročilejšie možnosti opaľovanie. Balenie produktu je konštruované tak, aby dobre padlo do ruky a svojou prítomnosťou lahodilo oku.

Radi Vám poradíme

Neváhajte sa na nás obrátiť. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky k produktu, či Vám pomôžeme vybrať iný - alternatívny produkt podľa Vašich požiadaviek.

(opatření proti SPAM robotům)
späť
 
Doporučení známému

Zašlete odkaz na tuto stránku svému známému.


Poptávka na produkt

Pomocí tohoto formuláře můžete zaslat poptávku na produkt.

**

(Údaje označené hvězdičkou jsou povinné)

*
*

(Údaje označené hvězdičkou jsou povinné)

Dôvody prečo InSun, s.r.o.
Novinky a trendy Vyberáme akcie z nášho e-shopu