Domáce soláriá - opaľujte sa v soláriu aj doma

Domáce solárium - pre Vaše komfortné opaľovanie

domácí solárium

Mať krásnu, do bronzova opálenú pleť je snom snáď každej ženy a tak je u nás návšteva solárií čoraz väčším trendom. Pre tých, ktorí nechcú alebo nemôžu navštevovať solárne štúdio je vhodná alternatíva domáce solárium. Domáce solárium rieši aj nedostatok svetla v zimných mesiacoch, ktorý môže viesť až k depresiám. Výhody domáceho solária sú nesporné a to:

  • skorá návratnosť nákladov
  • nepotrebujete toľko času ako pre návštevu solárneho štúdia
  • všetko sa odohráva v pohodlí Vášho domova

Domáce soláriá sú vo väčšine prípadov menšie ako tie v profesionálnom solárnom štúdiu. V ponuke máme viac rôznych typov solárií, ktoré uspokojí aj Vaše potreby.

 

Typy domácich solárií

Najvýhodnejšie ponukou sú domáce solária jednostranná, kedy je rovnomerne opaľovanie celá jedna strana tela. Tieto soláriá môžete kúpiť už v cene od 15 000 Sk, ale možno zohnať aj výkonnejšie modely solárií, ktoré už sú podstatne drahšie.

Pre čo najprirodzenejšie opálenie sú najvhodnejšie, ale tiež najdrahší možnosťou domáce solária tunelová, kedy je rovnomerne opaľovanie celé telo z oboch strán. Voľbou tunelového solária môžete ušetriť aj veľa priestoru vo Vašom interiéri. Predávame soláriá ako horizontálne tak vertikálne. Táto soláriá sa vyrába v prevedení 20, 24 a 26 trubíc.

 

Náklady na privátne solária

Náklady na prevádzku domáceho solária nie sú náročné, stačí Vám napájanie 230 V, príkon solárií sa pohybuje okolo 1200 až 3500 W. Ešte menej náročnú alternatívou sú takzvané solárne sprchy, kde sa príkon pohybuje v rozmedzí medzi 100 a 160 W.

Nezabúdajte tiež na správnu kozmetiku do solárií. V našom e-shope nájdete kvalitné kozmetiku od popredných značiek.

 

Čo by Vás ďalej mohlo zaujímať?

 
Radi zodpovieme Vaše otázky
 *
 *
 *
 *
 (opatrenia proti SPAM robotom)
Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.
 
Dôvody prečo InSun, s.r.o.
Novinky a trendy Vyberáme akcie z nášho e-shopu