Kozmetika - vonkajšie opaľovanie

Peau d´Or s ochranným faktorom sa týka vonkajšieho opaľovania!

Aj keď slniečko pôsobí blahodárne, treba sa pred ním dostatočne chrániť. Vďaka kvalitnej starostlivosti si môžete pobyt na slnku užívať bez obáv zo spálenia. Peau d'Or Suncare je luxusný vzrušujúce koktail našich najznámejších opaľovacích zložiek a intenzívnych zvlhčovačov, ktorý ponúka optimálnu ochranu proti UVA / UVB. Obsahuje jedinečný komplex UV Rejuvenating, ktorý obmedzuje voľné radikály, ktoré by mohli viesť k starnutiu pokožky, ako sú vrásky a strata pružnosti pleti. Krém sa rýchlo vstrebáva, nezanecháva mastnú pokožku a spoľahlivo zabráni jej vysušovaniu.

Chránite sa pred slnkom, aby ste mohli byť dlhšie vonku a nespálili sa.
Aký ste fototyp?

1. Máte svetlú pleť s pehami, svetlé alebo doryšava vlasy a ľahko sa spálite? Potom ste fototyp 1 a potrebujete krémy s vysokým UV faktorom SPF 30-50.

2. Vraciate sa z pláže celý červení a kože po opaľovaní zhnedne len málokedy? Máte blond alebo svetlo hnedé vlasy a oči modré, sivé alebo zelené? Potom spadáte do fototypu 2. Aj vy potrebujete vysoký ochranný faktor, najlepšie v rozmedzí SPF 15-30.

3. Pre fototyp 3 je typická svetlo hnedá koža aj to, že sa dobre opaľuje. Môžete byť aj blond aj do hneda, a vyhovovať budú prípravky so strednou a nižšou ochranou SPF 10-15.

4. Ak máte tmavé vlasy aj pleť a nikdy ste netrpeli spálenú pokožkou od slnka, ste fototyp 4. Aj tak sa ale musíte pred slniečkom chrániť. Stačí ale nižší ochranný UV faktor SPF 10-15.

Opatrenia na ochranu pred slnkom:

Nadmerné slnenie zvyšuje riziko predčasného starnutia pleti. Ak chcete znížiť toto riziko, pravidelne používajte opaľovací krém s širokým spektrom SPF 15 alebo vyšší. Limitujte čas strávený na slnku, a to najmä v čase 10.00-14.00 hod. Obliekajte odev s dlhým rukávom, nohavice a hlavu opatrite primeranú pokrývkou (čiapky, klobúk). Nezabúdajte na kvalitné slnečné okuliare.