Australian Gold

FILOZOFIA ZNAČKY AUSTRALIAN GOLD

Australian Gold® je najuznávanejšou kozmetickou značkou pre opaľovanie v soláriách. Najpredávanejším produktom, po viac ako 25 rokov, je Accelerator lotion. Značka Australian Gold® ponúka produkty, ktoré vyhovujú potrebám každého, kto sa rád opaľuje, ich životnému štýlu a je cenovo dostupná. Je neoddeliteľnou súčasťou opaľovanie v soláriách.

Kozmetika Australian Gold® používa kľúčové ingrediencie na prírodnej báze, aby podporila najtmavšie opálenie a čo najzdravšie vyzerajúcu pleť, takže opálenie, ktorého dosiahnete, bude vyzerať prirodzene! Výskumní pracovníci v Australian Gold® pioniermi v tvorbe opaľovacích produktov a produktov na starostlivosť o pleť. Každá formula opaľovacie a ošetrujúce kozmetiky Australian Gold®, prešla viac ako dvoma desaťročiami výskumu a preto je Australian Gold® lídrom v solárnom priemysle.

Dr. Alt, pôvodný chemik značky Australian Gold®, zistil, že povrchovým nanášaním vitamínov na pokožku sa zlepšuje jej celkové zdravie a výživa. Formule značky Australian Gold® boli pripravené na tomto predpoklade a sú plné pokročilých vitamínov s antioxidantmi, napr. Vitamínu C, E a CoQ10.

Okrem toho, extrakty z rastlín a exotické, prídavné, hydratačné látky dodávajú oveľa viac hydratácie a dôležitých enzýmov pre mimoriadnu starostlivosť o pleť. Výsledkom je tmavšie, trvalejšie, zlatisté opálenie a vyživená zdravo vyzerajúca pleť.

Produktové rady solárnej kozmetiky Australian Gold®

Kozmetika do solária Australian Gold® je rozdelená do niekoľkých radov podľa obsahu účinných látok. V tejto ponuke si ľahko nájdete produkty podľa svojich potrieb, životného štýlu a cenovej dostupnosti. Prípravky sa ľahko rozotierajú, veľmi rýchlo vstrebávajú a nezanechávajú pleť mastnú.

SLOVNÍK POJMOV

LEVEL - je orientačné rozdelenie solárnej kozmetiky do kategórií podľa opaľovacieho efektu
1 - aktivácia a tvorba melanínu
2 - zvýšenie tvorby melanínu
3 - maximálny opaľovací efekt
SP - špeciálna starostlivosť (opaľovanie problematických partií, starostlivosť po opaľovaní)

Zložky pre prirodzené opálenie a starostlivosť o pleť

Bronzing Power - energetická sila bronzujúcich zložiek, vyjadrená číselným počtom.

Immediate Bronzers - okamžité bronzery - aktívny komplex pre okamžite extra bronzové opálenie aktívny 1-2 dni.

Delayed Bronzers - oneskorené (odložené) bronzery - aktívny komplex pre extra predĺžené uvoľňovanie 8-24 hod, aktívny 4-7 dní.

Tan Activating Bronzer - opálenie aktivujúci revolučná zmes melanínových aktivátorov pre posilnenie vlastného prírodného opálenie k vytvoreniu najtmavšie možné bronzovej farby.

DermaDark® - silná zmes, ktorá podporuje prírodnú farbu pre rýchle opálenie bez škvŕn, maximálna úroveň rovnomerného bronzového opálenia bez použitia DHA. Zvyšuje produkciu melanínu pre dosiahnutie rýchleho, intenzívneho a dlhotrvajúceho opálenie, ktoré vydrží 5-8 dní a ktorého sýtosť sa umocňuje s pokračujúcim používaním.

Tingle bronzer - zahrieva s miernym začervenaním, napína pokožku, podporuje zásobovanie kyslíkom a iniciuje okamžité opálenie. Pred použitím otestujte na malej ploche pokožky.

Warming - komplex zložiek aktívne pri UV žiarenia, vytvára príjemný hrejivý pocit, ktorý Vám poskytne vynikajúci relaxačný a "skoro kúpeľný" zážitok. Tiež pleti dodáva krásny a zdravý lesk.

Body Blush Blend - aktívne prísady, ktoré vzájomne pôsobia pre okamžitú, fotoreaktívnu, červenkastú farbu bez zahrievania pokožky. Táto zmes zvyšuje cirkuláciu červených krviniek. Zvýšená cirkulácia produkuje viac kyslíka na povrchu pokožky, čo má za následok rýchlejšie a tmavšie opálenie (neobsahuje nikotinát).

Tan Fresh - pokročilá, dvoch-účinná prísada pre tmavé opálenie a starostlivosť o pleť. Technológia dodávajúca svieži pocit pri opaľovaní.

Aloe Vera - podporuje tvorbu zdravých kožných buniek, zjemňuje, vyhladzuje a hydratuje.

Hemp - extrakt zo semien konope vo forme oleja bohatý na enzýmy, výrazne zjemňuje, upokojuje a pomáha pokožke zvýšiť absorpciu UV žiarenia pre maximálne opálenie.

Dark Tanning Biosine Complex® Blend - rozšírený komplex (olivový olej, esenciálny olej z Tea Tree, panthenol) upokojujúcich, zjemňujúcich a hydratačných zložiek pre maximálnu produkciu melanínu.

Antioxidanty - chránia pred voľnými radikálmi pre viditeľne mladšiu pokožku.

Natural Extracts - prírodné rastlinné výťažky dodávajúce dôležité výživné a uspokojujúce látky.

Vitamín E - antioxidant, ktorý pomáha blokovať peroxidáciu lipidov v bunkách a tkanivách. Pomáha neutralizovať voľné radikály, aby predchádzal vzniku vrások a znižoval ich výskyt. Zároveň tiež zjemňuje pokožku a hydratuje ju zvnútra.

Dark Tanning Omega Oil - omega oleje pre tmavé opálenie pomáhajú pokožke udržať prirodzenú vlhkosť.

CellMoist Complex - komplex vyvinutý špeciálne proti tvorbe zápalu mazových žliaz.

Advanced Skin Care Complex - komplexná pokročilá starostlivosť o pokožku hydratuje a vyživuje pre jej maximálne opálenie.

Biocide - antibakteriálna zložka pre redukciu zápachu po opaľovaní.

Liposomes - lipozómy dopravujúce opaľovacie a ošetrujúce zložky. Úžasný transportný systém, ktorý chráni pokožku pred oxidačným stresom a zvyšuje kolagén.

Herbal Extract Healers - čisté esenciálne výživné oleje dodávajú pokožke dôležité živiny, ktorých zložky prenikajú hlboko do pokožky. Napomáhajú oprave a rastu tkaniva, sú nevyhnutné pre zdravú pokožku tým, že ju udržujú hebkú a jemnú a pomáhajú bunkám, aby zadržiavali primerané množstvo vody. Dostatočné množstvo esenciálnych mastných kyselín tiež napomáha redukovať dehydrující účinky tepla, vetra a ďalších vplyvov životného prostredia.

Essential Nutrients Oils - čisté esenciálne výživné oleje dodávajú pokožke dôležité živiny, ktorých zložky prenikajú hlboko do pokožky.

Vitamín A - antioxidant, zvláčňujúce zložka, pohlcovač voľných radikálov. Pomáha v raste epitelovým bunkám, udržuje štruktúru a normálne funkcie pokožky a chráni ju pred externými vplyvmi.

Vitamín C - neutralizuje voľné radikály, stimuluje látkovú výmenu v koži a podporuje produkciu kolagénu pre pružnosť a pevnosť pokožky.

UltraFire ™ / Lipocare / Cellutox ™ - komplex proti starnutiu a na spevnenie pokožky.