Tannymaxx GOLD LINE

Luxusné krémy

Bronzové opálenie je teraz symbolom zdravia a vitality. Tannymaxx GOLD LINE podporuje prirodzené opálenie a regeneráciu pokožky. Cieľom je prirodzene krásna, bronzovo sfarbená pleť. Vysoko účinné prírodné ingrediencie, ako urea zabraňujú podráždeniu pokožky a zaisťujú dokonalú vlhkosť. Inovatívne zložky kyseliny hyalurónovej Hysilk umožňujú najvyššie regeneračné a proti starnúce účinky - Anti-aging účinok. GOLD je vhodný pre všetky typy pleti, rýchlo sa vstrebáva, nemastné zloženie s jemne broskyňovou vôňou. Produkty sú ponúkané vo variante bez samoopaľovacej zložky a so samoopaľovacou zložkou.

Zložky pre prirodzené opálenie a starostlivosť o pleť:

Kyselina hyalurónová Hysilk - vstrebáva sa do hlbokých vrstiev pokožky, omladzuje pleť a vypĺňa vrásky zvnútra. Pomáha obnoviť prirodzenú hladinu vlhkosti pokožky.

Urea - latinské označenie pre močovinu, je prirodzeným faktorom regulujúcim hospodárenie s vodou v rohovinovej vrstve pokožky. Zvyšuje a dlhodobo udržuje obsah vlhkosti v pleti.

Jojobový olej - upokojuje pokožku, zintenzívňuje a prehlbuje prirodzené opálenie. Vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E pleť aktívne regeneruje, posiluje a ochraňuje pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Dodáva elasticitu a potrebnú hydratáciu, navyše chránia pred známkami starnutia a vznikom vrások.

Kolagén - podporuje regeneráciu podráždenej a citlivej pokožky, pleť omladzuje, redukuje vrásky a povzbudzuje tvorbu vlastného kolagénu.

Elastín - na zmiernenie vrások a aby sa pleti vrátila elasticita, elastín je ideálna látka pre namáhanú pleť, pôsobí preventívne proti starnutiu elastických vláken. Uhlazuje a vylepšuje štruktúru vonkajších plôch a predchádza predčasnému vzniku vrások.